Rekrutacja


Jeśli interesuje Cię tematyka, którą się zajmujemy, zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami mailowo lub FB. Odpowiednie odnośniki znajdują się w górnej części każdej strony serwisu.

Po wstępnych rozmowach, prowadzonych za pośrednictwem e-maila lub telefonu, umówimy Cię na spotkanie z którymś z kolegów działających w grupie. Jeżeli otrzymasz pozytywną opinię, zaprosimy Cię na zjazd grupowy w charakterze gościa, abyśmy mogli się poznać i stwierdzić, czy do siebie pasujemy. Wtedy będziesz mógł przekonać się, czy to czym się zajmujemy spełnia Twoje oczekiwania i czy tego właśnie szukałeś.

Jesteśmy jednak otwarci na kandydatów z terenu całej Polski.

Członkiem grupy może zostać osoba pełnoletnia, niekarana, niebędąca zwolennikiem i propagatorem skrajnych idei, zwłaszcza totalitarnych i zbrodniczych, oraz nienależąca do żadnej organizacji szerzącej takie idee.


Wymagania:

- na początku choćby podstawowa wiedza historyczna z zakresu II wojny światowej;

- dobra kondycja fizyczna pozwalająca na realistyczne odtwarzanie postaci niemieckiego spadochroniarza i sprawne poruszanie się w terenie z wyposażeniem i uzbrojeniem;

- odbycie stażu – to czas na poszerzenie wiedzy i zebranie podstawowego sprzętu; podczas stażu kandydat znajduje się pod opieką jednego z członków grupy i podlega ocenie koordynatora grupy.


Oferujemy pomoc w kompletowaniu minimum sprzętowego potrzebnego do odtwarzania wybranej postaci. Spis podstawowego umundurowania znajduje się tutaj. Przygodę zaczynamy od stopnia szeregowego. Kandydat-stażysta bierze udział w projektach grupy i sam może zaproponować, jaką postać chciałby odgrywać (za zgodą koordynatora grupy).